Čiščenje s paro aparat eco junior ali diva!

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

30. maj 2005 8:18

Mogoče je zanka v tem (mislim, da je junior enačica Dyve), da jaz čistim lesene površine samo preko brisač oz. tamponov. Saj para, s katero čistimo, nima apnenca in v zraku zelo hitro izgine. Ko čistiš hladilnik ali skrinjo je zares zelo veliko pare, a je mrzla, če se je dotakneš. Če čistiš v majhnem prostoru, npr. v kopalnici ali školjko, je razumljivo polno pare, a jo skoraj v trenutku pobere. Voda ti ne bi smela oatajati na površini. Če je aparat dovolj segret, se voda spreminja v suho paro, če vztrajaš čistit, ko ti gori rdeča lučka in voda ni dovolj segreta, ti začne kapljati. To je razumljivo. Poskusi še kdaj. Vseeno je dober pripomoček. Posebno jeseni, preden se začne kurilna sezona, z njo enkratno očistiš radiatorje, z malo previdnosti lahko lepo očistiš kakršnokoli sedežno garnituro. Irena Šušteršič

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

30. maj 2005 12:29

Hvala vsem za nasvete, sem že očistila pečico, wc in nekaj stekel. Nakup je bil pametna naložba, likalnika pa se bo treba še malo navaditi. Je pa res, da na začetku je človek malo neroden, ampak sem se odločila, da vztrajam in ga uporabljam, ker zato sem ga tudi kupila! mperhaj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti